ایستگاه سلامت رایگان در زیارتگاه سید سلطان محمد شهرشتان رودان برپا شده و تا ۱۳ فروردین ۹۶ به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.
اردیبهشت ماه سال جاری؛
به همت بسیج جامعه پزشکی، هشتمین دوره از کنگره سلامت در حوادث و بلایا از تاریخ دوم تا پنجم اردیبهشت ماه سال جاری برپا می‌شود.
کارشناس ارشد مشاوره اسلامی:
کارشناس ارشد مشاوره اسلامی گفت: انسان‌ها در تعاملات اجتماعی دچار دست اندازها و کدورت‌هایی می‌شوند و اگر ناراحتی ادامه پیدا کند زندگی آنها جزیره‌ای خواهد شد؛ بنابراین صله رحم می‌تواند باعث شادابی روح افراد شود.
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری:
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام نوروز و در کنار همکاران هلال احمر، این آمادگی وجود دارد تا در زمان وقوع حادثه به وسیله چادرهای سریع و چابک کمک‌رسانی را به مجروحان حوادث داشته باشیم.
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی خبر داد:
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان شمالی گفت: بیمارستان صحرایی استان با نام "بیمارستان ثابت شهدای جامعه پزشکی شهرستان بجنورد از دو هفته گذشته شروع به فعالیت کرده و تا ابتدای تیرماه ۹۶ خدمت رسانی می‌کند.
در پیام نوروزی؛
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۶ با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» نامگذاری کردند.
به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مسافران انجام می‌شود؛
به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مسافران، چادرهای سلامت در ورودی‌های شهر یاسوج استان کهکیلویه و بویراحمد تا پایان تعطیلات نوروز برپا است.
مجمع عالی بسیج جامعه پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان فعال حوزه سلامت و اعضای کانون‌های بسیج جامعه پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار و از بسیجیان فعال این سازمان تقدیر شد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی خبر داد:
مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی گفت: توسط بسیج جامعه پزشکی استان یک خیریه در حال فعالیت است تا به افراد نیازمندی که به ما معرفی می‌شوند، کمک‌هایی را ارائه کند.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان بیان کرد:
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تیم تخصصی بسیج جامعه پزشکی برای ویزیت رایگان نابینایان و کم‌بینایان استان در تاریخ ۲۶ اسفند به مناطق مختلف استان لرستان اعزام شدند.
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین:
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان قزوین گفت: تیم درمانی بسیج جامعه پزشکی در تاریخ بیست و هفتم اسفند به روستای اَردک از منطقه طارم سفلی در استان قزوین اعزام می‌شود.
در مراسم «جهادگران عرصه سلامت» بیان شد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: امروزه نیروهای کادر درمان و بهداشت با اعزام بیش از ۱۵۰ تیم پزشکی همانند گذشته به مردم مناطق محروم و نیازمند کمک کرده و حماسه‌ای دیگر را رقم زدند.
در مراسم «جهادگران عرصه سلامت» انجام شد؛
در مراسم روز بسیج جامعه پزشکی و تجلیل از «جهادگران عرصه سلامت» استان کردستان، از ۲۰ نفر از فعالان بسیجی حوزه سلامت تجلیل شد.
در آستانه سال جدید انجام می‌شود؛
مسئول بسیج جامعه پزشکی آذربایجان شرقی گفت: از تاریخ بیست و هفتم اسفند تا سوم فروردین ماه، ۱۲۰ نفر از اعضای بسیج جامعه پزشکی استان آذربایجان شرقی به مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور اعزام می‌شوند.
در طول برپایی بیمارستان صحرایی شهدای بخش تنگ ارم استان بوشهر به ۳۴۵۰ بیمار خدمات تخصصی در حوزه‌های مختلف درمانی ارائه شد.
امروز برگزار می‌شود؛
به مناسبت روز قشر بسیج جامعه پزشکی مراسم «تجلیل از جهادگران عرصه سلامت» امروز در دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان برگزار می‌شود.
در حال برگزاری است؛
مسئول محتوای مرکز فعال معنوی استان قم گفت: دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر برای بسیاری از مسئولان در رده‌های مختلف سپاه برگزار می‌شود که اعضای بسیج جامعه پزشکی نیز جزئی از افراد حاضر در آن هستند.
احمد آتشدست، شهید شاخص سال ۹۶ از سوی سازمان بسیج مستضعفین معرفی شده است؛ این شهید بزرگوار یکی از مبارزان سرسخت حکومت پهلوی بود که ارتباط تنگاتنگی با مقام معظم رهبری داشت و رهبر ایشان را امید خود نامید.
همایش «تکریم خانواده شهدا» در مصلی کرج با حضور محمد رئیس زاده، رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، همچنین جمع زیادی از مردم و خانواده شهدا برگزار شد.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور:
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور گفت: مسئولان از مقوله امنیت الگو بگیرند چراکه مشکلات اقتصاد و اشتغال کشور نیز با همین الگو قابل حل است.

صفحات

top_block_quicktab