۱
۲
۳
۴
پیوند قلب دختر ۹ ساله لرستانی توسط کانون بسیج جامعه پزشکی دلفان ممکن شد
هزینه عمل پیوند قلب سیده مهتاب ابراهیمی؛ دختر بچه ۹ ساله لرستانی توسط کانون بسیج جامعه پزشکی دلفان و به همت خیران حوزه سلامت تأمین شد.
بسیج باید مسائل اجرایی کشور را به چالش بکشد/ ایجاد رشته سلامت در حوادث و بلایا در منطقه منحصر به فرد است
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: با توجه به تجاربی که بسیج در موضوعات مختلف دارد اگر مسائل اجرایی کشور را به چالش بکشد اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.
خط قرمز شرع برای استفاده از شیوه رحم اجاره‌ای/ آیا رحم اجاره‌ای شیوه کاملا ایمن برای باروری است؟
به گفته کارشناسان و متخصصان زنان و نازایی، اخیراً مواردی از زنانی که رحم‌ خود را اجاره‌ داده‌اند و پس از آن دچار مشکلات جسمانی و نقص عضو شده‌اند، دیده شده که شیوه‌های نوین باروری را با تردید مواجه می‌کند؛ بررسی این موضوع براساس قواعد فقهی، ایجاب می‌کند که اگر به هر دلیلی احتمال بروز آسیبی برای مادر یا جنین وجود داشته باشد، باید از انجام این کار پرهیز کرد.
حضور ۴۰ متخصص در بیمارستان صحرایی محمد صالحی/ ویزیت تخصصی ۳۳۵۰ نفر از اهالی روستای محمد صالحی
مسئول بسیج جامعه پزشکی بوشهر گفت: در مدت ۵ روز برپایی بیمارستان صحرایی روستای محمد صالحی جمعاً ۴۰ نفر پزشک متخصص از رشته‌های مختلف به مردم خدمات درمانی ارائه دادند.

کنگره و همایش ها

درمان رایگان ۵۰۰ نفر از مردم شهرستان بستان
مسئول بسيج جامعه پزشکي سپاه حضرت ولي عصر(عج) خوزستان گفت: طرح درمان رایگان بیماران محروم با حضور پزشکان متخصص و فوق تخصص در شهر بستان اجرایی و به ۵۰۰ نفر از مردم این شهر خدمات رایگان ارائه شد.