ویزیت رایگان نیازمندان در مناطق محروم کرمانشاه طی ایام الله دهه فجر

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه، ابراز کرد: بسیج جامعه پزشکیهمچنین در مناطق محروم علاوه بر ویزیت رایگان افراد در صورت نیاز دارویرایگان در اختیار نیازمندان قرار خواهد داد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی به نقل از خبرگزاری شبستان، مسعود قلعه سفیدی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه، از اجرای ویژه برنامه های مختلف این سازمان طی ایام الله دهه مبارک فجر در استان کرمانشاه خبر داد.
وی، ابراز کرد: در ایام الله دهه مبارک فجر، بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه ویزیت رایگان افراد در مناطق محروم را انجام می دهد.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه، از اعزام تیم های پزشکی به مناطق محروم خبر داد و اذعان داشت: ۳۴ تیم پزشکی متشکل از متخصص، پرستار و پزشک عمومی به این مناطق اعزام خواهند شد.
به گفته قلعه سفیدی، بسیج جامعه پزشکی همچنین در مناطق محروم علاوه بر ویزیت رایگان افراد در صورت نیاز نیز داروی رایگان در اختیار نیازمندان قرار خواهد داد و خدمات پزشکی و بهداشتی را به طور مناسب در این مناطق ارائه می دهد.
این مقام مسئول، اضافه کرد: بیشتر خدمات رسانی جامعه بسیج پزشکی استان در مناطق محروم بوده و این امر در مناسبت های مختلف سال انجام می گیرد.
وی، با بیان اینکه بسیج جامعه پزشکی در طول این اقدام به برگزاری چندین برنامه و مسابقات ورزشی می کند، ابراز کرد: سرکشی از خانواده های معظم شهدا و عطرافشانی مزار شهدای استان از دیگر برنامه های سازمان بسیج جامعه پزشکی استان است.
به گفته رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه، پزشکانی که عضو جامعه بسیج پزشکی هستند بدون هیچ گونه چشم داشتی در عرصه خدمت به مردم مستضعف و در مناطق محروم گام بر می دارند.
وی، به خدمات رسانی  بسیج جامعه پزشکی  استان در طول سال اشاره کرد و ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی همواره کمک رسان نیازمندان بوده است.
انتهای پیام/

top_block_quicktab