آتش سوزی خیابان منوچهری سه کشته داد.

<P align=justify>معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با بیان اینکه در حادثه آتش سوزی خیابان منوچهری یک زن و دو مرد کشته شدند گفت: در این حادثه ۷۰ مغازه نیز دچار حریق و آسیب شده است.</P>
نسخه مناسب چاپ

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با بیان اینکه در حادثه آتش سوزی خیابان منوچهری یک زن و دو مرد کشته شدند گفت: در این حادثه ۷۰ مغازه نیز دچار حریق و آسیب شده است.


آتش سوزی در پاساژ ۵ طبقه درخشان خیابان منوچهری در ساعت ۴ و نیم صبح امروز پنج شنبه به مرکز آتش نشانی گزارش شد و ماموران ۹ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند. این حادثه در یک کارگاه بافندگی و پوشاک و در مساحت تقریبی دو هزار و ۵۰۰ متر مربع رخ داد.


فتح الله زارع تیموری معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: در این حادثه سه نفر از جمله یک زن و دو مرد کشته شدند که هویت آنها به زودی اعلام می شود. وی ادامه داد: پاساژ درخشان دارای ‌۲۲۰ باب مغازه و کارگاه بوده که از این تعداد ۷۰ باب مغازه دچار آسیب شده است. وی با بیان اینکه در راهروهای این پاساژ مملو از مواد آتش زا مانند دوک و نخ و محصولات بافندگی بوده است تصریح کرد: علت آتش سوزی هنوز مشخص نیست.


تیموری با اعلام اینکه اکنون عملیات مهارآتش به صورت کامل تمام شده است،‌ افزود: آتش‌نشانان حدود ۳۰ نفر از افرادی که برای نجات خودشان به پشت‌بام رفته و گیر افتاده بودند را با نردبان و بالابر نجات دادند.

top_block_quicktab