بسیج جامعه پزشکی ارزش‌های زیادی را در خدمت رسانی به مردم مناطق محروم خلق کرده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج جامعه پزشکی هنوز روحیه دوراندفاع مقدس خود را حفظ کرده و ارزش‌های زیادی را در خدمت رسانی به مردممناطق محروم خلق کرده است.
نسخه مناسب چاپ

سردار محمدرضا نقدی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در جلسه‌ای که امروز در سالن جلسات سازمان بسیج جامعه پزشکی برگزار شد، با خبرنگار این سازمان گفت‌وگو کرد و درباره تاثیر فعالیت‌های این سازمان از جمله برگزاری کنگره‌ها، همایش‌ها و اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم در حوزه سلامت و بهداشت و درمان کشور، گفت: بسیج جامعه پزشکی همچنان روحیه دوران دفاع مقدس خود را حفظ کرده و ارزش‌های زیادی را در خدمت رسانی به مردم مناطق محروم خلق کرده است.


وی ادامه داد: بسیج جامعه پزشکی یک الگوی الهام بخش برای خدمت رسانی به محرومین است و اقدامات ارزنده آن، جای تشکر و تقدیر دارد؛ منتهی انتظاری که از این جامعه داریم بسیار بیشتر است، به حدی که توقع ایجاد تحول در نظام سلامت کشور بر پایه بهداشت محوری را داریم.


نقدی، با بیان اینکه برنامه‌های سلامت که اکنون در کشور برنامه‌ریزی شده، درمان محور است،افزود: این برنامه‌ها به نتیجه مطلوب نخواهند رسید و مشکلات کشور را بیشتر خواهد کرد؛ بنابراین ما باید حتماً محور خود را عوض کنیم و این کار وظیفه بسیج جامعه پزشکی است.


وی عملکرد بسیج جامعه پزشکی را بسیار خوب ارزیابی کرد و آن را از قشرهای پیشرو در کشور خواند.


اقتصاد آمریکا ورشکسته است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر وضعیت اقتصاد آمریکا نیز گفت: اقتصاد آمریکا ورشکسته است که با انحصار طلبی دانش، دزدی از چاه‌های نفت و سایر منابع کشورهای تحت سلطه، خود را سرپا نگه داشته است.

در حال تکمیل شدن...

انتهای پیام/

top_block_quicktab