وسایل ارتباط جمعی در آمریکای لاتین تحت سلطه صهیونیست و آمریکا است

جمعی از دانشجویان رشته پزشکی از کشور ونزوئلا، برای بازدید از دستاوردهایپزشکی ایران در دوران دفاع مقدس، وارد کشور شده‌اند؛ این دانشجویان پس ازآشنایی با کشورمان متوجه تبلیغات دروغ غرب و دستاوردهای ایران در حوزهپزشکی و امنیت کشورمان شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی، به نقل از خبرگزاری سینا، جمعی از دانشجویان رشته پزشکی از کشور ونزوئلا، امروز برای بازدید از دستاوردهای پزشکی ایران در دوران دفاع مقدس، وارد کشور شدند.

 

آقای پدرو، مسئول علمی گروه دانشجویی ونزوئلا، در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار سینا، گفت: وقتی به ایران آمدیم متوجه شدیم رهبر ایران پیام‌هایی برای جوانان و دانشجویان غیر ایرانی داشته است درحالیکه ما بی‌خبر بودیم و اطلاعات ما در اینجا به دست آمد؛ درواقع هیچ اطلاعاتی از پیام‌های رهبر ایران به جوانان و دانشجویان خارجی در ونزوئلا نداریم؛ ایرانیان در رسانه‌های جمعی منطقه به عنوان انسان‌های متجاوز و خشونت طلب شناسانده شده‌اند و مردم می ترسند به سمت اخبار ایران بروند زیرا وسایل ارتباط جمعی و اینترنت تحت سلطه صهیونیست‌ها است.

 

تبلیغات در راستای اسلام، منجر به اسلام هراسی در آمریکای لاتین می‌شود

وی ادامه داد: ما تازه بعد از وارد شدن به ایران، به اطلاعات جدیدی درباره این کشور دست پیدا کرده‌ایم؛ در آمریکای لاتین غیر از هیسپان تی وی و تله سور که واقعیت‌های خاورمیانه و جهان را بازگو می‌کنند، مابقی تحت اداره و کنترل امریکا است؛ ۹۵ درصد شبکه‌های اجتماعی دنیا که آمریکای لاتین را نیز شامل می‌شود توسط امریکایی‌ها اداره می‌شوند؛ به همین دلیل، تبلیغات در راستای اسلام، منجر به اسلام هراسی می‌شود.

 

مسئول علمی گروه دانشجویی ونزوئلا، گفت: وقتی میخواستیم به ایران بیاییم به ما گفته شد چرا به یک کشور بمب گذار و متجاوز می‌روید درحالیکه از زمانی که به ایران آمدیم هیچ بمب و ناامنی را ندیدیم؛ متاسفانه همه اینها اطلاعات غلط رسانه‌های آمریکا و اسرائیل به مردم آمریکای لاتین است؛ اساسا بسیاری از مردم دنیا اصلا نمی‌دانند در ایران چه می‌گذرد.

 

شهرت علم قلب و عروق ایران در آمریکای لاتین

آقای کرولز، مسئول تیم دانشجویی ونزوئلا، نیز در گفت‌وگویی اظهار داشت: تقریبا همه اعضای خانواده من پزشک هستند؛ از آنها شنیده‌ام که ایران یکی از بهترین کشورها در عمل جراحی قلب و عروق و پیوند قلب است؛ به نظر من نمی‌توان ایران را یک کشور جهان سوم محسوب کرد زیرا وقتی که یک کشور دارای امنیت کامل است؛ سعی می‌کند نیازهای خود را تامین کند و فرهنگ غنی دارد، دیگر جهان سومی نیست؛ کشورهای جهان سوم دارای این خصوصیات نیستند.

 

نگاه ما ونزوئلایی ها به ایران، اینست که کشورهایی که امنیت ندارند و هیچ گونه پیشرفت علمی و فرهنگی نکرده‌اند جزو جهان سوم حساب می‌شوند بنابراین ایران یک کشور پیشرفته است.

 

انتهای پیام/

top_block_quicktab