با همکاری ۲۵ نفر از پزشکان و پرستاران انجام می‌شود؛

برپایی دو موکب در شهر کاظمین به مناسب اربعین حسینی

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برپایی موکب‌های کاظمین با ستاد خراسان جنوبی است، گفت: امسال ۲۵ نفر از پزشکان، دندانپزشکان و پرستاران استان در قالب دو موکب در شهر کاظمین به زائران خدمات ارائه می‌دهند.
نسخه مناسب چاپ
بسیج جامعه پزشکی، اربعین حسینی، برپایی موکب، پیاده روی اربعین

هاشم هیهات، جانشین بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی درباره برپایی موکب در شهر کاظمین گفت: امسال در اربعین حسینی ۲۵ نفر از پزشکان، دندانپزشکان و پرستاران بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی به شهر کاظمین اعزام خواهند شد، همچنین برپایی دو موکب امدادی، بهداشتی در این شهر انجام می‌شود.

 

وی ادامه داد: اجرای این طرح با همکاری معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و عتبات عالیات استان خراسان جنوبی پیگیری شده است.

 

هیهات، درباره زمان اجرای این طرح خاطرنشان کرد: از تاریخ ۲۳ آبان تا چهارم آذر ماه به مدت یک هفته موکب‌ها در کاظمین برپا خواهند شد.

 

وی درباره ارائه انواع خدمات در کاظمین توسط بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی بیان کرد: خدمات دندانپزشکی سرپایی شامل کشیدن، پر کردن با سه یونیت دندانپزشکی با حضور سه دندانپزشک، خدمات بهداشت محیطی با حضور بهداشت کاران محیطی، خدمات پزشکی عمومی با حضور چهار پزشک همچنین انجام پانسمان، تزریقات و ارائه دارو از خدماتی است که به زائران ارائه خواهد شد.

 

جانشین بسیج جامعه پزشکی استان خراسان جنوبی بر این موضوع تاکید کرد که ۱۵ میلیون تومان دارو به این شهر برده خواهد شد و در حال پیگیری هزینه‌های دندانپزشکی نیز هستیم.

 

هیهات، با اشاره به اینکه برپایی موکبهای کاظمین با ستاد خراسان جنوبی است، گفت: دو پست امداد و بهداشتی در شهر کاظمین مستقر خواهد شد و به زائران ارائه خدمات می‌کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.