رئیس سازمان بسیج سازندگی بیان کرد:

بسیج جامعه پزشکی الگویی برای نهضت‌های بیداری اسلامی در منطقه است

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: بسیج جامعه پزشکی الگویی است برای نهضت‌های بیداری اسلامی در منطقه که درگیر مقاومت جدی با دشمنان اسلام هستند.
نسخه مناسب چاپ

 

نعمان غلامی، رئیس سازمان بسیج سازندگی در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره نقش نیروهای امداد و درمان بسیج جامعه پزشکی در جبهه مقاومت گفت: بسیج جامعه پزشکی عالی‌ترین جلوه و نماد تاثیرگذاری اقشار بر جامعه و عالی‌ترین نماد خدمت‌رسانی یک قشر به مردم جامعه است، همچنین الگویی برای شکل‌گیری قشرهای دیگر در خدمت‌گذاری محسوب می‌شود.

 

وی ادامه داد: نقشی که بسیج جامعه پزشکی در زمان جنگ و پس از آن داشته دقیقاً نقش تعیین کننده‌ای بوده است.

 

غلامی، با بیان اینکه بسیج جامعه پزشکی الگویی است برای نهضت‌های بیداری اسلامی در منطقه که درگیر مقاومت جدی با دشمنان اسلام هستند، افزود:سازمان‌های مختلف باید بیاموزند چگونه از توانمندی متخصصان به شکل مردمی استفاده کنند که در این حوزه بسیج جامعه پزشکی پیش تازی قابل توجهی را دارد.

 

وی ادامه داد: در پنج سال گذشته بیش از سیزده میلیون خدمات پزشکی توسط گروه‌های جهادی و تیم‌های تخصصی پزشکی انجام شده است که در نقاط محروم خدمت رسانی کرده‌اند و این رقم بسیار مهم و تاثیرگذار است.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی با تاکید بر اینکه خدمت‌گذاری و ارائه خدمات پزشکی به جبهه مقاومت کاملاً امکان پذیر است، تصریح کرد: این موضوعی تخصصی است که باید از توان پزشکان ما در خارج از مرزها بر اساس چهارچوب‌هایی که دارند و با روش‌های انسان دوستانه استفاده شود.

 

وی ادامه داد: البته پزشکان ما در این حوزه پیشتازی خوبی دارند و در ارائه خدمات تخصصی به نیروهای مقاومت تلاش کرده‌اند.

 

غلامی، با بیان اینکه فعالیت جامعه پزشکی در جبهه مقاومت به افزایش اقتدار ایران کمک می‌کند، گفت: در هر منطقه‌ای که خدمت ارائه شود، تاثیر خود را بر نزدیکی قلب‌ها بر جای می‌گذارد؛ اینکه گروه‌های پزشکی در کشوری دیگر ارائه خدمات دهند قطعاً تاثیرگذار است، به ویژه گروه‌های پزشکی ما که با نگاه انقلابی، ارزشی و انسان دوستانه به معنای واقعی در این مناطق حضور می‌یابند.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی خاطرنشان کرد: بعضی از کشورها با هدف کارهای جاسوسی و استعماری در کشورهای دیگر حضور پیدا می‌کنند که هیچ اثربخشی ندارد، اما خدمات بسیج جامعه پزشکی کشورمان قابل توجه و اثربخش است.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab