بیانیه بسیج جامعه پزشکی اصفهان به مناسبت روز بصیرت

بسیج جامعه پزشکی اصفهان بیانیه‌ای را به مناسبت ۹ دی (روز بصیرت) منتشر کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور، بسیج جامعه پزشکی اصفهان بیانیه‌ای را به مناسبت ۹ دی (روز بصیرت) منتشر کرد.

 

متن این ابیانیه بدین شرح است:

باسمه تعالی

خداوند را شاکریم که در وجود مردم این بوم مقدس محبت اهل بیت عصمت و طهارت زنده، پویا و جریان ساز است تا آن جا که آتش این عشق راه گشای بصیرتی فراگیر شده است که تجلی آن را در ایامی متعدد نظیر یوم الله نهم دی می توان دید.

 

بسیجیان جامعه پزشکی استان اصفهان از متخصصین طبی، پرستاری و پیراپزشکی تا کارشناسان و کاردانان فعال در عرصه سلامت، در جایگاه سربازان علمی- عملیاتی امام خامنه ای(مدظله العالی) ضمن محکوم کردن جریان‌های تزویری نفاق، فتنه‌گر و غرب گرای استکباری اعلان می‌دارد:

 

۱.به تحرکات استکبار جهانی به عنوان بازیگردان نابودگر کرامت انسانی و انسانیت الهی و همچنین عمال و بازیچه‌های آن در میادین گوناگون اعم از علم، فرهنگ، سیاست، اقتصاد و امنیت توجه داشته و اجازه عرض اندام به ایشان و بازی خوردگان کوته فکرشان را نخواهد داد.

 

۲.ضمن تبری از اندیشه‌های ضد اسلام ناب، نظیر جدایی دین از عرصه‌های اجتماعی، آزادی متوحشانه لیبرالی، پلورالیسم معرفتی و انسان محوری افراط گرایانه از جریان گفتمان انقلاب اسلامی که موجب بیداری، مقاومت، جهاد و تمدن اسلامی گردیده است تا آخرین توان حمایت کرده و در این راه از خداوند استقامت و پایمردی را خواستاریم.

 

۳.در این بزنگاه تاریخی از خداوند متعال مسألت داریم که ما را با نیروی تقوا و اطاعت از ولی فقیه مجهز نماید که این سلاح عامل سعادت جامعه است، همچنین از درگاهش توفیق خدمت خالصانه به مردم عزیز، نجیب، مقاوم و صبور میهن‌مان را خواستاریم تا در مسیر اعتلای کلمه الله به دست امّت روح الله گامی برداشته باشیم.

 

۴.در پایان امیدواریم تمام غیر انقلابیون(فریب خوردگان زر و زور استکبار) از خصومت، بدعهدی، شیطنت، عناد، تکبر و دروغ‌های دشمنان انقلاب اسلامی در طی سال‌های گذشته و حال، بصیرت یافته و به دامان این اندیشه زلال بازگشته و از کیان خویش دفاعی مؤمنانه به عمل آورند.

 

"سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان"

 هشتم دی ماه یکهزار و سیصد و نود و پنج

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab