مدیر امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ خبر داد:

آغاز به کار درمانگاه تخصصی اطفال «شهید محمدتقی ارغوانی» در منطقه وردآورد

مدیریت امداد درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ گفت: درمانگاه تخصصی اطفال با نام شهید مدافع حرم منطقه ۲۱، در منطقه وردآورد با نام «شهید محمد تقی ارغوانی» امروز و فردا خدمات مختلف اطفال را ارائه می‌دهد.
نسخه مناسب چاپ

 

بهناز شاه حسینی، مدیر امداد و درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره نوع فعالیت درمانگاه تک تخصصی اطفال وردآورد در دو روز آینده گفت: درمانگاه تخصصی اطفال وردآورد با نام شهید مدافع حرم منطقه ۲۱ در منطقه وردآورد با نام «شهید محمد تقی ارغوانی» امروز و فردا برگزار می‌شود.

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه در این مکان ۵ درمانگاه تخصصی اطفال و دو درمانگاه عمومی برقرار است که کادر درمانی نیز از پزشکان فوق تخصص، متخصص و فلوشیپ تشکیل شده‌اند، گفت: روزانه پنج پزشک متخصص اطفال و دو نفر پزشک عمومی در این درمانگاه حضور خواهند داشت.

 

شاه حسینی، تاکید کرد: دایره مددکاری برای ارجاع بیماران به بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) و بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) فراهم شده است که این دو بیمارستان به عنوان بیمارستان معین برای این درمانگاه در نظر گرفته شده‌اند.

 

وی درباره ساعت کاری این درمانگاه تک تخصصی اطفال بیان کرد: روزانه از ساعت ۸:۳۰ تا ساعت ۱۴ فعالیت در این درمانگاه ادامه دارد و اولویت در این باره با بیمارستان ایران است.

 

مدیریت امداد درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ تصریح کرد: برای برپایی این درمانگاه دانشگاه‌های ایران، رسول اکرم(ص)، شهید فهمیده و بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) با ما همکاری دارند.

 

وی با اشاره به اینکه روزانه ۳۵۰ تا ۴۰۰ نفر را در این درمانگاه تک تخصصی پوشش خواهیم داد، گفت: برای این کار یک تقسیم بندی میان کمیته امداد، بهزیستی، آموزش و پرورش و شهرداری انجام دادیم تا افراد بی‌بضاعت و محرومی که می‌شناسند و در بخش اطفال نیاز به کمک دارند در این درمانگاه از خدمات به شکل رایگان استفاده کنند.

 

شاه حسینی، خاطرنشان کرد: یک مشاور و روانشناس کودک درا ین درمانگاه داریم و در کنار آن از دو نفر به عنوان آموزش بهداشت مادر و کودک به کار گرفته‌ایم که این بخش‌ها در دو روز فعال هستند.

 

مدیریت امداد درمان سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ بر این موضوع تاکید کرد که در این دو روز تخصص‌هایی مانند گوارش و غدد اطفال فعال هستند اما دو پزشک عمومی می‌توانند خارج از اطفال را نیز پوشش دهند.

 

لازم به ذکر است، این خدمات طی امروز و فردا در این منطقه انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab