مسئول بسیج جامعه پزشکی اصفهان خبر داد:

برپایی ۱۶ ایستگاه سلامت ویژه شب‌های قدر در استان اصفهان

مسئول بسیج جامعه پزشکی اصفهان گفت: به منظور برپایی مراسم شب‌های قدر ۱۶ ایستگاه سلامت در استان اصفهان خدمات رایگان بهداشتی، درمانی و آموزشی را به احیاء کنندگان ارائه می‌دهند.
نسخه مناسب چاپ

 

محسن حجتی، مسئول بسیج جامعه پزشکی اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره برنامه‌های ویژه شب‌های قدر در این استان گفت: امسال در شب‌های قدر ۱۶ ایستگاه سلامت را در کل استان برگزار می‌کنیم تا خدمات رایگان بهداشتی، درمانی و آموزشی لازم را به عموم احیاء کنندگان ارائه دهند.

 

وی در ادامه درباره مکان برپایی ایستگاه‌های سلامت در استان اصفهان بیان کرد: این ایستگاه‌های سلامت در شهرستان‌های نجف آباد (میدان امام و گلستان شهداء)، خمینی شهر(مسجدجامع)، کاشان(مصلی)، لنجان(مسجدجامع)، فریدن(مصلی)، شاهین شهر (مسجدجامع)، فلاورجان(گلستان شهداء)، نائین(مصلی)، اردستان(مسجدجامع)، شهرضا(گلستان شهداء)، گلپایگان(مصلی)، سمیرم(مسجدجامع) و در کلانشهر اصفهان نیز در سه منطقه بهارستان، گلستان شهداء و میدان امام(ره) برپا خواهند شد.

 

حجتی، بر این موضوع تاکید کرد که در تمامی این ایستگاه‌های سلامت تیم کامل پزشکی و آموزشی شامل پزشک عمومی، پرستار زن و مرد، مشاور، روانشناس، ماما، کارشناس دارویی و کارشناس بهداشت محیط حضور خواهند داشت.

 

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین خدماتی مانند ویزیت رایگان، کنترل قند و فشار خون، کنترل BMI، مشاوره، ویزیت مامائی، آموزش‌های تغذیه و بهداشتی و سبک زندگی ارائه خواهد شد.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی اصفهان درباره ارجاع بیماران به مراکز درمانی در شب‌های قدر خاطرنشان کرد: در شهرستان‌ها ارجاع بیماران با هماهنگی رئیس شبکه و بیمارستان اصلی شهر انجام می‌شود و در شهر اصفهان نیز با هماهنگی ریاست دانشگاه علوم پزشکی ابلاغ جهت پذیرش بیماران احتمالی به سه بیمارستان الزهرا، کاشانی و نور داده شده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab