مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ اعلام کرد؛

پوشش گسترده خدمات سنجش سلامت در شب‌های قدر در سطوح مختلف شهر تهران

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، گفت: چادرهای سلامت در ۹ نقطه از شهر تهران توسط مرکز بسیج دانشگاه تهران، برپا می‌شود و همچنین بیمارستان خاتم الانبیا(ص)، بیمارستان بعثت تهران، مرکز بسیج دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دانشگاه ایران و شهید بهشتی نیز از ارائه دهندگان خدمت به شب‌زنده‌داران لیالی قدر هستند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرنگار سازمان سیج جامعه پزشکی کشور؛ سید نظام‌الدین طباطبایی، مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ اظهار داشت: برنامه برپایی ایستگاه‌های سنجش سلامت در شب‌های قدر یکی از کارهایی است که هر ساله انجام می‌شود و مورد توجه و تقدیر مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته است.

 

وی با توجه به اهمیت و ضرورت اجرایی شدن برنامه خدمات‌رسانی سلامت در شب‌های قدر، گفت: بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در این زمینه برنامه ریزی‌هایی را انجام داده و این سازمان، دانشگاه‌های علوم پزشکی که تحت پوشش داشته و کانون‌های بیمارستانی خود را وارد عمل کرده است.

 

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، افزود: بیمارستان خاتم الانبیا در سه شب قدر از ساعت ۱۰ شب تا ۲ صبح، ایستگاه‌های سنجش سلامت موردنظر خود را برپا می‌کند و خدماتی شامل کنترل فشار خون و تست قند خون ارائه خواهد داد و همچنین از پزشکان عمومی جهت مشاوره استفاده خواهد کرد.

 

طباطبایی، به کانونهایی که تاکنون توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، احصا و جمع آوری شده اشاره کرد و گفت: علاوه بر بیمارستان خاتم الانبیاء، بیمارستان بعثت تهران که تنها برای شب بیست و یکم قدر برنامه دارد و مسجد سیدالشهدای شهرک شهید شجاعی نیز از مراکز ارائه خدمات هستند.

 

برپایی چادرهای سلامت در ۹ نقطه از شهر تهران توسط مرکز بسیج دانشگاه تهران

وی ادامه داد: همچنین بسیج دانشگاه تهران در ۹ نقطه از شهر تهران و سطوح مختلف شهر را با برپایی چادرهای سلامت دربرگرفته است که این مکان‌ها شامل مسجد دانشگاه تهران، مسجد ارباب در میدان شهدا، حسینیه همدانیها در پُل ری، مسجد امام حسین(ع) در جنت آباد، مجسد ارگ در بازار، حرم حضرت عبدالعظیم (س)، قطعه ۲۶ بهشت زهرا، مسجد قائمیه در قلعه مرغی، حسینیه امام زمان(عج) در قصرالدشت، هستند و بسیج دانشگاه تهران به سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ اعلام کرده در شب‌های قدر خدمات‌رسانی را به نحو احسن در این مکان‌ها پشتیبانی و اجرا می‌کند.

 

ارائه خدمات توسط مرکز بسیج دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دانشگاه ایران و شهید بهشتی

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ، در پایان خاطرنشان کرد: مرکز بسیج دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی نیز یکی از مراکز بسیج است که برای شبهای قدر مکانی را در شهر ری مشخص کرده اما هنوز اسم مسجد دقیقا اعلام نشده است؛ مرکز بسیج دانشگاه ایران و شهید بهشتی نیز از ارائه دهندگان خدمت به شب زنده داران در این ایام مبارک هستند اما هنوز به طور کامل مراکز خود را اعلام نکرده‌اند.

 

گفتنی است؛ تیم درمان متشکل از پزشک و پرستاران عضو بسیج جامعه پزشکی، این برنامه را پشتیبانی می‌کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.