مسئول بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه خبر داد؛

فعالیت ۴۰ چادر سلامت در استان کرمانشاه برای ارائه خدمات ویژه شب‌های قدر به مردم/اعزام تیم‌های بهداشتی درمانی به ۱۰ منطقه محروم کرمانشاه

مسئول بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه گفت: در شهر کرمانشاه ۱۵ چادر سلامت و در کل استان نیز ۲۵ چادر سلامت برپا شده که خدمات ویژه پوشش مراسم شب‌های قدر را به مردم ارائه می‌دهند.
نسخه مناسب چاپ

 

رضا منصوری، مسئول بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور درباره برپایی چادر سلامت در شب‌های قدر در این استان گفت: مراسم شب‌های قدر در مصلی شهر کرمانشاه برگزار می‌شود همچنین در سایر کانون‌های این شهرستان به فراخور اینکه به کدام مسجد نزدیک باشند ایستگاه سلامت برپا شده است.

 

وی با بیان اینکه اعضای بسیج جامعه پزشکی در سه شب قدر با برپایی ایستگاه سلامت مراسم را در کل استان پوشش می‌دهند، یادآور شد: در شهر کرمانشاه ۱۸ کانون برقرار است و از این تعداد ۱۵ چادر سلامت در این شهر به مردم خدمت رسانی می‌کند اما در کل استان کرمانشاه برای پوشش مراسم شب‌های قدر ۲۵ چادر سلامت برپا شده است.

 

منصوری، به انواع خدماتی که در شبهای قدر به احیاء کنندگان ارائه می‌شود، اشاره کرد و گفت: در این چادرهای سلامت خدماتی مانند ویزیت و داروهای اورژانسی همچنین کنترل فشار خون بیماران انجام شده است که این اقدامات در شب بیست و سوم رمضان نیز ارائه خواهد شد.

 

اعزام تیم‌های بهداشتی درمانی به ۱۰ منطقه محروم شهر کرمانشاه

وی درباره اعزام تیم‌های بهداشتی درمانی به ۱۰ منطقه محروم شهر کرمانشاه در ماه رمضان تصریح کرد: ۱۰ منطقه محروم را در سطح شهر کرمانشاه شناسایی کرده‌ایم که در ابتدای ماه مبارک رمضان به مدت دو روز خدمات لازم ارائه شده است؛ البته در تاریخ ۲۸ و ۲۹ خرداد نیز برنامه ویزیت رایگان به این مناطق ارائه می‌شود.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه ادامه داد: اعزام تیم به منطقه حکمت آباد، صادقیه، آقا جان، دره دراز، شاطر آباد، آناهیتا، کرنا چی، جعفر آباد، کهریز و شهرک چمن انجام خواهد شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه در هر تیم یک یا دو پزشک به اضافه حداقل دو تا چهار نفر پرستار حضور دارند، خاطرنشان کرد: در این باره از همکاران رزیدنت در رشته‌های تخصصی داخلی و اطفال نیز کمک خواهیم گرفت و این خدمات از ساعت ۸ صبح تا اذان ظهر به مردم مناطق داده می‌شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.