توسط بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه اجرایی می‌شود؛

برگزاری «اولین گردهمایی پزشکان نیروهای مسلح استان کرمانشاه»

مسئول بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه گفت: اولین گردهمایی پزشکان نیروهای مسلح استان کرمانشاه در تاریخ سه شنبه ۳۰ خرداد در سازمان بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه، با عنوان «اولین گردهمایی پزشکان نیروهای مسلح استان کرمانشاه» برگزار می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

 

رضا منصوری، مسئول بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور؛ با اعلام برپایی «اولین گردهمایی پزشکان نیروهای مسلح استان کرمانشاه» گفت: مراسم افطاری پزشکان شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح در تاریخ سه شنبه ۳۰ خرداد در سازمان بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه، با عنوان «اولین گردهمایی پزشکان نیروهای مسلح استان کرمانشاه» برگزار می‌شود.

 

وی درباره هدف از برپایی این گردهمایی گفت: متاسفانه همکاری بین بخشی در هیچ زمانی در میان نیروهای مسلح در استان کرمانشاه اتفاق نیافتاده است؛ پس برای ایجاد همکاری میان بخشی همچنین به این دلیل که به نظر می‌رسد، بسیج جامعه پزشکی نقش واسطه را در این میان دارد، به دنبال برپایی این مراسم هستیم.

 

وی با انتقاد از اینکه پزشکان شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح تقریباً در موضوع انتخابات نظام پزشکی بسیار منفعل هستند، ادامه داد: با این برنامه به دنبال این هستیم تا اگر این افراد مشکلات کاری را با دانشگاه علوم پزشکی دارند، با ایجاد تعامل این مشکلات را تا حد امکان برطرف کنیم.

 

منصوری، در ادامه افزود: نکته دیگر اینکه موضوع انتخابات نظام پزشکی در پیش است بنابراین این دوستان را برای شرکت بیشتر در انتخابات دعوت می‌کنیم.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: در مراسم «اولین گردهمایی پزشکان نیروهای مسلح استان کرمانشاه» ۷۰ پزشک حضور دارند و حجت الاسلام یوسفی، نماینده ولی فقیه در سپاه استان کرمانشاه ذر آن سخنرانی خواهند کرد.

 

انتهای پیام/ 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.