مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان:

خدمات سلامت بسیج جامعه پزشکی لرستان به بیش از ۸۳۰۰ نفر در شب‌های قدر

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: بیش از ۸۳۰۰ نفر در شب‌های قدر در ایستگاه‌های سلامت بسیج جامعه پزشکی لرستان از خدمات آن بهره‌مند شدند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور؛ سرهنگ نبی‌الله شمس بیرانوند، مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان در خرم‌آباد با اعلام برپایی ۳۹ ایستگاه‌ سلامت در سراسر استان به منظور خدمت‌رسانی در شب نوزدهم و بیست و یکم رمضان گفت: در شب اول و دوم قدر با برپایی ایستگاه سلامت در تمامی شهرستان‌های استان به تعداد چهار هزار و ۷۶۷ نفر خدمات رایگان به روزه داران ارائه داد شد.

 

وی افزود: در شب بیست و سوم رمضان، مصادف با سومین شب قدر ۲۲ در ایستگاه‌های‌ سلامت سراسراستان خدمات بهداشتی درمانی خدمات مشاوره و آموزشی رایگان به شب زنده‌داران ارائه شد.

 

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان شمس عنوان کرد: در این ایستگاه‌های سلامت که پزشک، پرستار، کارشناسان بهداشت، تغذیه حضورداشتند علاوه بر ویزیت رایگان خدماتی مانند کنترل قند خون و فشار خون، مشاوره رایگان همراه با توزیع پمفلت‌های بهداشتی توسط اعضای بسیج جامعه پزشکی برای روزه داران انجام شد.

 

شمس بیرانوند، عنوان کرد: در خرم‌آباد دو هزار نفر درشش ایستگاه، الیگودرز ۱۶۰ نفردردو ایستگاه، ازنا ۱۵۰ نفر درسه ایستگاه، پلدختر ۳۶۰ نفر درسه ایستگاه، در دورود ۱۲۰نفر دردو ایستگاه، در بروجرد۲۵۰ نفر در دو ایستگاه،در سلسله ۲۵۰ نفر در دو ایستگاه، در کوهدشت ۲۵۰ نفر در دو ایستگاه از خدمات رایگان پزشکی بهره مند شدند.

 

وی بیان کرد: در شب بیست و سوم رمضان مصادف با سومین شب قدر در این ایستگاه‌های سلامت بیش از سه هزار و ۵۴۰ نفر خدمات بهداشتی -درمانی ارائه شد.

 

شمس بیرانوند، گفت: استقرار آمبولانس ۱۱۵ در مکان‌های برگزاری مراسم شب‌های قدر و ارجاع بیماران  به  بیمارستان‌ها از دیگر خدمات خداپسندانه‌ای است که انجام شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.