مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان:

سومین بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی در سپیددشت برپا شد

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: سومین بیمارستان ثابت تخصصی و فوق تخصصی در منطقه محروم سپیددشت برپا شد.
نسخه مناسب چاپ

سرگرد عبدالوحید ملک آرا در گفت‌وگو با خبرنگارسازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان، اظهار داشت: شانزدهم شهریورماه ۹۶، سومین بیمارستان ثابت بسیج جامعه پزشکی لرستان به نام شهید علاء جعفرزاده در "سپیددشت " به مدت یک روز برپا شد.

وی افزود: بیمارستان ثابت شهید علاء جعفرزاده با حضور ۴پزشک عمومی و ۷ فوق تخصص و متخصص، ۲ داندانپزشک، ۵کارشناس آزمایشگاهی و همینطور ۲۰ نفر دانشجویان گروه جهادی از رشته های پزشکی، دندانپزشکی وهمینطور حدود ۵۰ نفر کادر پزشکی از کارشناس ارشد تا بهورز حضور داشتند.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به اینکه اطلاع‌رسانی به مردم ۵ روز قبل از برپایی توسط گروه جهادی دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی شهید ولیان انجام شد، بیان کرد: علاوه بر خدمات پزشکی، خدمات دندانپزشکی نیز بصورت رایگان ارائه شد .

مسئول بسیج جامعه پزشکی لرستان با اشاره به خدمات پزشکی و دندانپزشکی در این اعزام گفت: آماری که در پایان این روز می توان ارائه داد خدمت مستقیم به حداقل یک هزار و ۵۰۰نفر و انجام بیش از دوهزار و ۳۰۰ نوع خدمت می باشد.

ملک آرا عنوان کرد: انجام سونگرافی با استفاده از مجرب ترین پزشک رادیولوژیست استان از برجستگی این خدمات می باشد.

در این بیمارستان دکتر محمد حیدریان متخصص رادیولوژی بعد از ویزیت بیماران اظهار داشت: که بیماران نیازمند و زنان باردارپرخطر بعد از شناسایی به مرکز استان ارجاع داده شوند تا را بصورت رایگان خدمات مورد نظر را دریافت کنند.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان در پایان گفت: حمایت و پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی استان، بیمارستان امام خمینی (ره) سپیدشت، گروه جهادی پزشکی و پیراپزشکی شهید ولیان از خصوصیات ویژه این اقدام خیر بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.