رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان خبر داد :

دوره آموزشی بصیرت افزایی و توانمند سازی حلقات صالحین در مشهد مقدس برگزار شد

دوره توانمندسازی سرگروه های حلقه های صالحین بسیج جامعه پزشکی خوزستان با هدف ارتقا بصیرت افزایی و توانمند سازی سرگروه های حلقه های صالحین در حوزه های تربیت اسلامی ، اخلاق و بصرت افزایی در مشهد مقدس برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش فضای مجازی بسیج جامعه پزشکی خوزستان، بیش از ۶۰ نفر از  بسیجیان جامعه پزشکی در دوره حلقه های صالحین‌بسیج جامعه پزشکی خوزستان شرکت کردند.

دکتر یاور شاه ولی رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان گفت: دوره توانمندسازی سرگروه های حلقه های صالحین بسیج جامعه پزشکی خوزستان با هدف ارتقا بصیرت افزایی و توانمند سازی سرگروه های حلقه های صالحین در حوزه های تربیت اسلامی ، اخلاق و بصرت افزایی در مشهد مقدس برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی خوزستان ادامه داد: در راستای برنامه‌های تعلیم و تربیت بر آن شدیم که دوره توانمند سازی را با هدف ارتقا بصیرت افزایی و توانمند سازی سرگروه های حلقه های صالحین در حوزه های تربیت اسلامی ، اخلاق و بصرت افزایی برگزار کنیم.

شاه ولی در ادامه موضوعات این نشست را شامل تبیین اندیشه‌های ولایت، اخلاق پزشکی، جریانات نفوذی شیعه و سنی، مسائل سیاسی روز و ارتباط گیری درون شبکه‌ای برای سرگروه‌ها و مباحث عقیدتی عنوان کرد.

همچنین از دیگر برنامه های این دوره ها، برگزاری دعای زیارت عاشورا در حرم علی ابن موسی الرضا(ع) و شرکت در نماز جمعه و …است.

مسئول فضای مجازی بسیج جامعه پزشکی خوزستان نیز در حاشیه برگزاری دوره حلقه های صالحین گفت: برگزاری این دوره ها در راستای نهادینه کردن فرمایش مقام معظم رهبری است تا انسانهایی تربیت شوند که در مقابل هجمه های فرهنگی دشمن استوار ایستاده و مقاومت کنند.

وی ادامه داد: بسیج بر روی حلقه های صالحین در زمینه تربیت نیروهای متعهد است؛ چراکه دشمن پس از جنگ سخت، رویکرد خود را تغییر داد و با تعابیری که مقام معظم رهبری فرمودند، جبهه تغییر کرد و تهاجم فرهنگی، تبلیغاتی، در کشور به وجود آمد تا اینکه در سال ۸۸ این جبهه به نام جبهه جنگ نرم از طرف مقام معظم رهبری اعلام شد. مسئول فضای مجازی بسیج جامعه پزشکی خوزستان تصریح کرد: تربیت انسانهای مؤمن، بصیر، مجاهد، انقلابی و دارای موضع دینی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی نیز از اهداف اصلی شجره طیبه صالحین است.

وی با بیان اینکه سرگروه‌های حلقه‌های صالحین می بایست به دنبال واکاوی بیانات مقام معظم رهبری باشند.

شاه ولی در پایان خاطرنشان کرد: شجره طیبه صالحین، طرحی بر مبنای تفکر اسلامی و در راستای سازماندهی رفتارها مبتنی بر آن تفکر در عرصه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی است و در راستای وظیفه مورد تأکید مقام معظم رهبری سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی عصر(ع) خوزستان برای بسیجیان جامعه پزشکی این دوره ها را برگزار کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.