مراسم تکریم و معارفه روسای بسیج جامعه پزشکی استان سمنان برگزارشد.

نسخه مناسب چاپ

روابط عمومی بسیج جامعه پزشکی استان سمنان؛

مراسم تکریم دکتر مهرابی مسئول سابق و معارفه دکتر حافظی مسئول بسیج جامعه پزشکی استان سمنان با حضور دکتر شادنوش رئیس داشنگاه علوم پزشکی استان سمنان، سرهنگ خالقیان نماینده فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، دکتر همتی رئیس نظام پزشکی استان، معاونین و مدیران دانشگاه و دبیران و اعضای شورای بسیج جامعه پزشکی در آخرین روز آبان ماه سال جاری در سالن امام رضا (ع) ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه ربیع الاول و ریشه کنی گروه فاسد داعش از صفحه روزگار و اشاره به پیام سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری در خصوص اعلام پایان حضور فعال داعش در عرصه جهانی، این امر را نشانه گسترش قدرت و تفکر شیعه در جهان دانست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، با ابراز تاسف و حزن بابت زلزله استان کرمانشاه گفت: بسیج یک تشکل است که باید ساری و جاری بماند و با پیش آمدن حوادثی همچون زلزله مناطق غرب کشور با سامان دهی درست، همگام و مشترک با دیگر نهادها و ارگان ها مشکل به وجود آمده را رفع کند.

وی افزود: مهم ترین ارکان دین، حسن خلق و مکارم اخلاقی می باشد که باید این ویژگی در وجود یک بسیجی نمایان باشد. پزشکان، پرستاران و پرسنلی که بسیجی هستند؛ باید قلبشان برای خدمت رسانی و کمک به مردم بتپد.

دکتر شادنوش، با قدردانی از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه دکتر مهرابی رئیس سابق بسیج جامعه پزشکی استان سمنان با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان، توفیق روزافزون وی و خانواده گرانقدرشان را از درگاه احدیت خواستار و  برای دکتر حافظی آرزوی موفقیت هر چه بیشتر در این سمت جدید کرد.

سرهنگ خالقیان با عرض تشکر و قدر دانی از دکتر مهرابی و آرزوی موفقیت برای دکتر حافظی؛ بسیج را یک جبهه مردمی که عامل ماندگاری انقلاب اسلامی ایران است، دانست و گفت: با تغییر رویکرد بسیج جامعه پزشکی که مسائل بهداشتی، آموزشی، درمانی و مشاوره ای در مناطق مختلف استان به طور مستمر انجام می شود باعث خدمت رسانی هر چه بیشتر به عموم مردم می باشد.

دکتر مهرابی مسئول سابق بسیج جامعه پزشکی استان سمنان، به تشریح فعالیت های بسیج جامعه پزشکی در سه مبحث حلقه های صالحین، امداد و درمان و مجامع و شوراهای بسیج جامعه پزشکی پرداخت.

وی همچنین از همکاری و رهنمودهای دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در راستای ارتقای جایگاه بسیج و پیشبرد اهداف این سازمان تشکر و قدردانی نمود.

دکتر حافظی مسئول بسیج جامعه پزشکی استان سمنان، با عرض تشکر از دکتر مهرابی در راستای ارتقاء جایگاه بسیج جامعه پزشکی استان و کسب رتبه برتر در کشور، گفت: طرح شهید رهنمون، شناسایی مناطق محروم استان و ارسال تیم هایی از افراد آموزش دیده به این مناطق و ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی و مشاوره ای به طور مستمر به مردم این مناطق می باشد.

لازم به ذکر است: در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از سرکار خانم دکتر مهرابی تقدیر و حکم دکتر حافظی به ایشان ابلاغ گردید.

همچنین هدایایی به رسم یادبود از سوی کانونهای تحت پوشش بسیج جامعه پزشکی استان سمنان به دکتر مهرابی تقدیم گردید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.