بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان

بار دیگر استکبار جهانی چهره کریه و نفرت انگیز خود را در جلوه دیگری آشکار کرد و با دم شیطانی خود در آتش تجاوز و توطئه دمید و آن را برافروخته تر کرد.
نسخه مناسب چاپ

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان

وکان حقاً علینا نصرالمؤمنین (روم-آیه ۴۷)
بار دیگر استکبار جهانی چهره کریه و نفرت انگیز خود را در جلوه دیگری آشکار کرد و با دم شیطانی خود در آتش تجاوز و توطئه دمید و آن را برافروخته تر کرد.

در حالیکه می‌رفت فتنه‌های طولانی مدت دسیسه گران علیه جهان اسلام در سوریه، عراق، لبنان ویمن با مشقات و جان فشانی های ملت‌های به پاخواسته مسلمان و از خودگذشتگی های جوانان که به ندای وجدان و رهبران حکیم، خیرخواه و صالح دینی وسیاسی خود لبیک گفته بودند خنثی شود، اما به حکم طغیان گری، زیاده خواهی و شیطان صفتی مستکبرین صهیونیست، حمله جدیدی توسط رئیس جمهور خودشیفته، ابله و گستاخ آمریکا آغاز شد تا به توهم خود، جهان اسلام را با مصیبتی دیگر روبرو کنند و شکست و خفت بیشتری براو تحمیل کنند.

 امروز دیگر اواخر قرن نوزدهم نیست که بیانیه بالفور توطئه تشکیل رژیم صهیونیستی را توسط دولت استعمارگر بریتانیا رقم بزند، امروز نیمه قرن بیستم نیست تا با توطئه سردمداران جنگ و غارت و تجاوز، رژیم غاصب قدس به رسمیت شناخته شود، امروز سال ۱۹۶۷،۱۹۷۳،۱۹۸۲ نیست که رژیم صهیونیستی براحتی بتواند سرزمین های اسلامی را اشغال کند.

امروز امت اسلامی توطئه ها و جنگ‌های بزرگی را پشت سر گذاشته و جنگ‌های ۲۲ روزه و ۳۳ روزه را با پیروزی بر دشمن صهیونیستی تجربه کرده است. امروز انقلاب اسلامی موتور محرکه ساکنان این منطقه حساس جهان است و امروز جمهوری اسلامی پایه های اقتدار ملت اسلام را در اعماق ایمان ، اتحاد ، مقاومت و توکل به قدرت لایزال الهی بنیان نهاده و کاخ بلند بالای عزت و شرف و سرافرازی را بپا داشته است.

امروز زمان تغییر و دگرگونی در مناسبات جهانی است، بی شک اقدام نابخردانه امریکا حتی توسط هم پالکی ها و ایادی و دست نشاندگانش قابل دفاع نیست.

امت اسلامی باید این لحظه را پاس بدارد و با تمسک به حبل الله وحدت و عروه الوثقای مقاومت و با ایمان و هوشمندی، کاخ‌های پوشالی و عنکبوتی استکباری و صهیونیستی را ویران سازد، إن شاء الله.
بسیجیان و کارکنان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان ملت بزرگ ایران را چون گذشته به پیشتازی در این راه فرا می خواند و امیدوار است با اهتمام همه مسلمانان و حق طلبان و ظلم ستیزان ، وعده الهی پیروزی و عزت نزدیک گردد.

إن تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.

top_block_quicktab