رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور:

حفظ کرامت ایتام و ارائه خدمات تخصصی پزشکی مهمترین نیت ما است

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور با حضور در درمانگاه خیریه حضرت قاسم بن‌الحسن(ع) در قالب طرح شهید رهنمون، گفت: با همت همکاران بسیج دندانپزشکی در این هفته خدمات دهان و دندان به ۸۰ نفر از افراد دارای اولویت و ایتام اختصاص داده شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج جامعه پزشکی، محمد رئیس‌زاده رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور صبح روز جمعه ۱۳ بهمن ضمن حضور در همایش گروه‌های جهادی سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور و نشست مسئولان تیم‌های خدمات‌رسانی در طرح شهید رهنمون (سلامت فرزندان ما)، که خدمات دندانپزشکی بر روی ۸۰ نفر از ایتام تهران انجام گرفت،‌گفت: این طرح یک از مؤثرترین خدمات در زمینه بهداشت دهان و دندان برای ایتام است.

وی افزود: طرح امروز شهید رهنمون با همت همکاران بسیج دندانپزشکی خدمات به اولویت‌دارترین افراد مستعد در درمانگاه خیریه حضرت قاسم‌بن‌حسن (ع) ارائه می‌دهد.

رئیس‌زاده گفت: این بیست و یکمین دوره‌ای است که در روزهای جمعه به حدود ۸۰ نفر از کودکان ایتام در درمانگاه خیریه حضرت قاسم (ع) خدمات انجام می‌شود.همکاران دندانپزشکان اقدامات پیشگیری غربالگری و مقدماتی را بر روی این کودکان انجام می‌دهند.

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور ادامه داد:‌ کیفیت کار انجام شده در حد بالایی قرار دارد، همچنین کرامت این کودکان به خوبی حفظ می‌شود.مجرب‌ترین دندانپزشکان، چه عمومی و چه تخصصی بهترین خدمت را به فرزندان ما و فرزندان ملت می‌دهند.

رئیس‌زاده در پایان گفت: برای اینکه این طرح را در نقاط مختلف کشور شاهد باشیم، به میزان همت همکاران بسیج دندانپزشکی و جامعه پزشکی در سراسر کشور بستگی دارد و اگر نیاز به مساعدت و حداقل‌های لجستیکی بود به آنها کمک خواهد شد تا فراگیر شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.