برترین بیمارستان کشور معرفى شد

مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان خبر داد: بیمارستان خلیج‌فارس در بین بیمارستان‌های بالای دویست تخت خواب تأمین اجتماعی در سراسر کشور مقام اول عملکردی را از آن خود کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری موج، مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان لیلا خدری گفت: سازمان تأمین اجتماعی به‌ عنوان دومین ارائه‌کننده خدمات درمانی در کشور دارای هفتاد بیمارستان و مراکز درمانی در سراسر کشور است که به مراجعه‌کنندگان دارای بیمه تأمین اجتماعی، خدمات درمانی رایگان ارائه دارد.

 

بیمارستان خلیج فارس تنها بیمارستان تأمین اجتماعی هرمزگان است

خدری افزود: بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس با دویست و چهل تخت فعال به‌عنوان تنها بیمارستان تأمین اجتماعی و بیمارستان ریفرال زنان و زایمان در استان هرمزگان استان ارائه‌ی خدمت می‌کند که در آخرین رتبه‌بندی سازمان تأمین اجتماعی این بیمارستان در بین بیمارستان‌های بالای دویست تخت خواب در سراسر کشور رتبه‌ی اول عملکردی را با تلاش شبانه‌روزی مجموعه کسب کرد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان ضمن تقدیر از کلیه کارکنان بیمارستان خلیج‌فارس خاطرنشان کرد: این نتیجه مطمئناً مرهون تلاش همکاران ماست ولی این نقطه‌ی شروع برای ارائه‌ی خدمات بیشتر و باکیفیت بهتر است. امیدواریم در سال‌های آتی با همکاری خالصانه همکاران خود در کل استان شاهد بهبود روزافزون ارائه خدمات به بیمه‌شدگان و مردم عزیز استان باشیم.

 

گفتنی است که پیش‌تر این بیمارستان در سال ۹۳ رتبه‌ی سی و هفتم و در سال ۹۴ رتبه‌ی ششم را از آن خود کرده بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.