اردوی حلقه صالحین بهورزی کانون بسیج جامعه پزشکی اشکذر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد ، اردوی یک روزه فرهنگی تفریحی حلقه صالحین بهورزي کانون بسیج جامعه پزشکی اشکذر با میزبانی کانون بسیج جامعه پزشکی مهریز برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

 

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان یزد، دکتر جواد قادری اردکانی افزود: در این اردو تعداد ٢۵ نفر از اعضای حلقه صالحین بهورزی کانون بسیج جامعه پزشکی اشکذر  حضور داشته و به شهرستان مهریز اعزام شدند.

وی با اشاره به جایگاه و ارزش حلقه های صالحین در تربیت اسلامی افراد، تصریح کرد: حلقه های صالحین تبدیل به یک فرصت ارزشمند برای مقابله با تهدیدات فرهنگی دشمن شده است که باید روز به روز تقویت شوند.

دکتر جواد قادری اردکانی تاکید کرد: هجمه فرهنگی دشمن  روز به روز از طرق مختلف رو به افزایش است و آنان با تبلیغات رسانه ای عمق باور و اعتقادات مذهبی جوامع اسلامی را هدف قرار داده اند تا از این طریق سلطه خود را تحمیل کنند.

ایشان در ادامه افزود:  برای مقابله با این تهدیدات نیازمند برنامه و اقدام جدی هستیم که به حول قوه الهی در صالحین این امر در حال انجام است.

دکتر قادری اردکانی در پایان با اشاره به اهداف اردوی فرهنگی تفریحی حلقه صالحین یادآور شد:  افزایش همبستگی بین اعضای حلقه صالحین ، آشنایی سرگروه و متربیان با یکدیگر و تبادل تجربیات بین آنها از اهداف اردوی های حلقه صالحین محسوب می گردد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.