توسط بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه انجام شد؛

برگزار ی جلسه در خصوص طرح شهید رهنمون

به گزارش خبرنگار بسیج جامعه پزشکی در مورخ شنبه ۹۷/۰۲/۲۲ جلسه ای در خصوص طرح شهید رهنمون که سال گذشته از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور به سازمان بسیج جامعه پزشکی مصوب و ابلاغ گردید ؛
نسخه مناسب چاپ

دکتر رضا منصوری رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه ضمن تبیین سیاست های کلی سازمان و رویکرد کنونی با توجه به تغییرات سیاستهای کلی کشور نسبت به مسئله برجام آمادگی هر چه بیشتر را در خصوص مسائل بهداشت و درمان با حضور مقتدرانه ای به این امر بپردازیم.
ایشان فرمودند : پنج تیم پایلوت جهت طرح شهید رهنمون که شامل : شهرستانهای هرسین ؛ کنگاور و پاوه. و داخل شهرستان کرمانشاه شامل : بیمارستان امام خمینی (ره) ؛ مرکز بهداشت شهرستان و بیمارستان امام رضا (ع) و همینطور سازمان بسیج قرارگاه سازندگی می باشند. این تیم ها شامل : پزشک ؛ پرستار ؛ بهداشت کار محیط و روانشناس به فراخور حال منطقه بهداشت دهان و دندان ؛ و ... می بایست فعالیت کنند.حضور تیم های مورد نظر می بایست در کانونهای بسیج و مساجد ؛ مدارس و حتی در صورت لزوم در منازل نیز بر پا گردد که بتوان نیازمندیها را بیشتر لمس کرد و ضمن شناسائی جامعه ی هدف بتوان بهتر خدمات رسانی کرد. حسین قبادی بصیر : در بحث اردوهای سلامت که یک طرح جهادی می باشد ؛ جامعه ی هدف را شناسائی کرده و در وادی مباحث فرهنگی ؛ عمرانی و خصوصا سلامت حضور مقتدرانه ای خواهیم داشت و شایان ذکر است که در خصوص مسائل فرهنگی که شناخت بهتر مسائل بهداشتی هست باید حضور حساس تری داشته باشیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.