سردار غیب‌پرور در نخستین جشنواره طرح ملی بسیج همگام با کشاورز :

کشور درحال جنگ اقتصادی است/ حجم سنگین واردات محصولات غذایی خسران به انقلاب است/بارها ظرفیت مهندسان متخصص بسیجی را به دولت اعلام کرده‌ایم

سردار غیب پرور گفت: کشوری همچون ایران اسلامی با این حجم از ذخایر و منابع، نباید نیازمند این حجم سنگین واردات محصولات غذایی باشد و این خسران در انقلاب است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین در نخستین جشنواره طرح ملی بسیج همگام با کشاورز گفت: کشوری همچون ایران اسلامی که هم اکنون در حال جنگ اقتصادی است و با این حجم از ذخایر و منابع، نباید نیازمند این حجم سنگین واردات محصولات غذایی باشد و این خسران در انقلاب است.

وی با اشاره به بهره مندی بسیج از مهندسان متخصص بسیجی در عرصه کشاورزی گفت: بارها این ظرفیت آماده را به دولت اعلام کردیم و لازم است دولت هم دغدغه مند باشد و بر مسئله کشاورزی حساس شود.

 غیب پرور با بیان اینکه ۸ طرح اعتلای بسیج در کشور داریم افزود: یکی از این طرح‌ها، طرح بسیج همگام با کشاورز است که باید طی یک دوره ۴ ساله در سراسر کشور با رویه‌ی تسهیل گری در کار کشاورزی به واسطه علمی سازی در این عرصه انجام شود.

وی تصریح کرد: سازمان بسیج مهندسین کشاورزی ماه‌ها روی این طرح کار کرد و اکنون به این باور رسیده‌ایم که با علمی سازی کشاورزی می‌توانیم در عرصه کشاورزی و امنیت غذایی به استقلال برسیم.

رئیس سازمان بسیج در خاتمه گفت: تمهیدات لازم برای اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز صورت گرفته و من معتقدم که اگر مراحل این طرح به خوبی اجرا شود یک انقلاب بزرگ در عرصه کشاورزی به  وقوع می‌پیوندد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.