اعزام ۳ تیم پزشکی طرح شهید رهنمون به منطقه قلایی الشتر

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: مصادف با ماه مبارک رمضان، ۳ تیم پزشکی طرح شهید دکتر رهنمون به منطقه قلایی الشتر اعزام شد.
نسخه مناسب چاپ

عبدالوحید ملک آرا، در گفت‌و‌گو با خبرنگار بسیج جامعه پزشکی اظهار داشت: با مساعدت کانون بسیج جامعه پزشکی الشتر و همکاری شبکه بهداشت و درمان و سپاه ناحیه شهرستان الشتر، ۳ تیم پزشکی شهید رهنمون برای ارائه خدمات رایگان پزشکی و بهداشتی به روستاهای لعل آباد، شینه علیا و شینه سفلی منطقه قلایی از توابع شهرستان الشتر اعزام شدند.
وی افزود: این تیم پزشکی که متشکل از پزشکان عمومی، ماما، پرستار، کارشناسان بهداشت و دارویار همراه با وسایل و تجهیزات موردنیاز برای ارائه خدمات درمانی رایگان به این عزیزان اعزام شد.
ملک آرا بابیان اینکه در این اعزام بیش از ۴۰۰ نفر در بخش‌های عمومی، مامایی و بهداشتی ارائه خدمت کردند افزود: برنامه ی آموزش آشنایی با بیماری های و راههای پیشگیری و مشاوره توسط کارشناسان مربوطه انجام شد.
ملک آرا با اشاره به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به این عزیزان، بیان کرد: در راستای سنت حسنه ی تکریم روزه داران مراسم افطارالمومنین از در دیگر خدمات خداپسندانه می باشد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی استان لرستان در پایان عنوان کرد: در این اعزام یک مورد بیماری حاد ( نارسایی قلبی در یک کودک ۹ ساله ) و یک مورد سوختگی جهت درمان رایگان به بیمارستان امام خمینی الشتر گزارش و ارجاع داده شدند.انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.